top of page

Proč Garia

Elektromobil Garia Urban má nesporné ekonomické výhody. Celková cena na kilometr jízdy je třetinová v poměru s podobným dieslovým vozidlem. Plné nabití Garia Urban stojí přibližně stejně, jako dva litry nafty! Za tak nízkou cenou stojí elektřina, která je levnější než fosilní paliva a také jednodušší konstrukce, díky které není energie spotřebovávána na rozpohybování tolika komponentů, jako u klasického motoru. 

Elektrické motory nevyžadují velkou údržbu a servis. Energie se spotřebovává pouze při jízdě. Díky tomu je elektromobil Garia Urban perfektním výběrem pro "Stop and Go" jízdu, oproti dieslovým motorům, pro které je škodlivá. Jinými slovy - můžete jezdit hodiny a hodiny bez strachu z emisního znečištění okolí a zatížení Vašich financí.

100% Elektrická

Elektrické motory jsou ideální volbou pro "Stop and Go" jízdu. Garia Urban N1 je kompletně elektrická, tichá a bez lokálních emisí, což umožňuje i vjezd do budov. Můžete jezdit hodiny  a hodiny v historických centrech měst, ve firmách a v tovarních areálech, nebo mezi hosty v lázních, hotelích, či golfových areálech bez toho, abyste jakkoli zatěžovali prostředí a Vaše finance. 

Garia-Utility-Vehicle-park-15.jpg
2020-06-18-Garia-Utility-0341.jpg

Snadná údržba

Elektrické motory mají méně pohyblivých komponentů a tak nepotřebují výměny výfukových systémů, zapalovacích svíček, nebo filtrů oleje. Maximální produktivita, minimální údržba.

Obratný pomocník

Garia Urban je úzká, nebrání dopravě, vejde se na chodníky i cesty parků. Tiše se protáhne kolem hotelů a resortů, zvládne vjezdy a výjezdy z budov firem a továren, nebo pohyb náročným terénem stavenišť. 

Garia-Utility-Vehicle-fitable.jpg

Možnost konfigurace 

Garia Urban N1 můžete nakonfigurovat dle svých potřeb. Vyberte si délku podvozku, baterii, nástavbu - skříň (1,4 - 4 m³), valníkovou nástavbu i se sklápěcí verzí, nebo klecovou nástavbu. Ke Garii Urban navíc můžete vybírat z bohatého volitelného příslušenství, jako je například zpětná kamera, nebo vyhřívání kabiny. 

Velký nákladní prostor

Korba se sklopnými postranicemi k usnadnění nákládání a vykládání a úchyty pro upevnění nákladu a optimalizaci rozložení a využití prostoru. Nákladní prostor bez omezení podběhy kol. Se skříňovou nástavbou je velikost nákladního prostoru až 4,5 m³. 

Garia-Utility-Urban-17.jpg
2020-02-24-Garia-Utility-0234-2.jpg

Jednoduché nakládání a vkládání

Jednoduchá manipulace, nakládání a výkládání nákladu, je zajištěno nízko položenou korbou - jen 641 mm. Sříňové nástavby jsou navíc vybaveny zadními i bočními klasickými dveřmi, a nebo roletou. 

Skandinávská výroba

Garia Urban je vyrobena v Dánsku a je typickou ukázkou Skandinávské zručnosti. 40-60% energie spotřebované na výrobu pochází z obnovitelnýh zdrojů, jako je voda a vítr. Dodavatelé jednotlivých komponentů jsou vybírání aby splnili standardy firmy Garia v přístupu společenské odpovědnosti k životnímu prostředí.  

Garia-Utility-production-3.jpg
Garia-Utility-Vehicle-spacious-cabin.jpg

Prostorná kabina

S bezkonkurenční výškou a prostorem pro nohy a výhledem z kabiny je jízda s Garia Urban pohodlná a bezpečná. Bez podběhů kol a se vším komfortně na dosah pro řidiče i pasažéra. Dveře kabiny jsou široké a otevírají se dozadu. Nastupování i vystupování je tak jednodušší.

bottom of page